Zamestnanci školy 2023/2024
Vedenie školy
Mgr. Alena Gašparovičová |
Riaditeľka |
|
Mgr. Peter Jakubec |
Zástupca |
|
Mgr. Ľubomíra Betáková |
Zástupkyňa |
|
I. a II. stupeň ŠZŠI
Mgr. Želizňáková Terézia |
Triedna učiteľka: Prípravný ročník |
|
Mgr. Jana Púčková |
Triedna učiteľka: II.A (1.ročník a 2. ročník) |
|
Mgr. Anna Svatová |
Triedna učiteľka: III.A Predseda ZRŠ |
|
Mgr. Anna Hečková |
Triedna učiteľka: IV.A |
|
Mgr. Čapák Ondrej |
Triedny učiteľ: PT1 (C variant) |
|
Mgr. Hana Mereďová |
Triedna učiteľka: PT2 (B a C variant) |
|
Ing. Katarína Repová |
Triedna učiteľka: PT3 (B variant) |
|
Mgr. Andrea Tomková |
Triedna učiteľka: PT4 (B variant) |
|
Mgr. Ľubomíra Betáková |
Triedna učiteľka: PT5 (C variant) |
|
Mgr. Miriam Drgová |
Triedna učiteľka: V. A Predsedkyňa PK SJL |
|
Mgr. Eva Orságová |
Triedna učiteľka: VI. A Koordinátor prevencie |
|
Mgr. Janka Karellová |
Triedna učiteľka: VII. A Predsedkyňa PK PVC |
|
Mgr. Peter Gálik |
Triedny učiteľ: VIII. A Výchovný poradca |
|
Ing. Silvia Mašánová |
Triedna učiteľka: IX. A Predsedkyňa PK MAT |
|
Autistické triedy
Mgr. Tatiana Dlesková |
Triedna učiteľka: AT 1 |
|
Mgr. Soňa Ďuríková |
Triedna učiteľka: AT 2 Predsedkyňa ZOOZ Predseda: MZ |
|
Mgr. Michaela Čapáková |
Triedna učiteľka: AT3 |
|
Praktická škola
akad.soch. Mária Fizelová |
Triedna učiteľka: PrŠ 1 Predsedkyňa PK výchov |
|
Mgr. Adriána Habová |
Triedna učiteľka: PrŠ 2 |
|
Asistenti učiteľa
Ing. Daniel Čemez
Mgr. Mária Detková
Katarína Gallová
Bc. Lenka Malicherová
Ing. Zuzana Malíčková
Andrea Šedivá
DEMY
Mgr. Gabriela Sluková |
Triedna učiteľka: PT1 DEMY |
|
Mgr. Gabriela Janovičová |
Triedna učiteľka: PT2 DEMY |
|
Mgr. Xénia Hanková |
Triedna učiteľka: AT DEMY |
|
Školský klub detí
Vlasta Kopuncová |
Vychovávateľ: ŠKD 1 |
|
Mgr. Mária Pavlíková |
Vychovávateľ: ŠKD 2 |
|
Bc. Andrea Talabová |
Vychovávateľ: ŠKD 3 Koordinátor environmentálnej výchovy Zelenej školy |
|
Bc. Silvia Matejovičová |
Vychovávateľ: ŠKD 4 |
|
Školský internát – vychovávateľky
Elena Haruštiaková
Ing. Ingrid Mikulová
Janka Vidová
Dáša Škultétyová – pomocná vychovávateľka
Dana Šubertová – pomocná vychovávateľka
Špeciálna materská škola:
Bc. Janka Kružlíková |
Triedna učiteľka: ŠMŠ 1 |
|
Bc. Alena Adamechová |
Učiteľka ŠMŠ 1 |
|
Lenka Dvorská |
Triedna učiteľka: ŠMŠ 2 |
|
Tatiana Slamová |
Učiteľka ŠMŠ 2 |
|
Mgr. Gabriela Porubanová |
Zástupkyňa ŠMŠ Triedna učiteľka: ŠMŠ 3 OZ Slniečko – pokladňa |
|
Pomocní vychovávatelia:
Monika Gabrielová
Andrea Gallová
Jana Chylíková
Marián Lissník
Mária Švančárková
Zdravotný pracovník:
Stanislava Tunegová
Základná škola pri zdravotníckom zariadení
Mgr. Vladimíra Hrubčinová |
Triedna učiteľka: I., II. st. Predseda Rady školy |
|
Martina Sýkorová |
Vychovávateľka: ŠKD pri ZZ |
|