V piatok 6.5. sa v telocvični predviedli svojim maminám, babinám, tetám naše šikovné deti od prvej triedy až po žiakov z vyšších ročníkov.
Básničky, pesničky, tančeky, úprimné vyznania lásky ba i malé darčeky vyvolali na tvárach tých najmilších úsmev, no i potajme utierané slzičky šťastia a dojatia z vystúpení svojich miláčikov.
Krásne dopoludnie ukončila diskotéka .
Vďaka patrí všetkým, ktorí sa na tejto akcii podieľali.
Janovičová G., zást. školy
Fotky: http://szsitrencin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=41
